Kolme Premier League'i klubi peale tuvastati veel neli koroonaviirusesse nakatunut

 (1)
Kolme Premier League'i klubi peale tuvastati veel neli koroonaviirusesse nakatunut
Foto: REUTERS/SCANPIX

Inglise Premier League'i jalgpalliklubid hääletasid täna ühehäälselt kontaktsete treeningute alustamise poolt, kuigi kolme klubi peale tuvastati veel kolm koroonaviiruse juhtumit.

Kolmanda testimisringiga andsid proovi kokku 1008 mängijat ja abipersonali liiget. Kokku on võetud Premier League'is viimastel nädalatel 2752 proovi, mis on andnud 12 positiivset tulemust.

Mängijad, treenerid ja muu abipersonal jätkab kaks korda nädalas testide andmist ning neljandal ringil on ühele klubile eraldatud juba 60 testi varasema 50 asemel, vahendab BBC.

Kõik positiivse koroonaproovi andnud isikud peavad end seitsmeks päevaks ülejäänud meeskonnast eraldama.

Mittekontaktsete treeningutega alustati 13. märtsil pausile pandud Premier League'is eelmisel nädalal. Neljapäeval arutatakse klubide vahel edasisi samme, sealhulgas neutraalsetel staadionitel mängimist, hooaja võimalikku lühendamist ja teleülekannete rahade tagasi maksmist.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Futboliit (talgpall)