Sheffield asus kohtumist koduväljakul 2:0 juhtima, kui John Fleck tegi skoori 19. ja Lys Mousset 52. minutil. Manchester Unitedit asusid aga seejärel päästma klubi enda kasvandikud Brandon Williams, Mason Greenwood ja Marcus Rashford, kelle tabamused vastavalt 72., 77. ja 79. minutil viisid külalised 3:2 juhtima.

Viimane sõna jäi aga võõrustajatele. 90. minutil tõi Oliver McBurnie tabamus tabloole 3:3 viigi. Enne värava kinnitamist pidi oma sõna ütlema ka VAR. Esialgu paistis, et pall võis enne puuris maandumist tuge saada McBurnie käest, kuid VAR seda ei kinnitanud. Seega jäi tulemus 3:3 jõusse.

Sheffield United tõusis turniiritabelis 18 punktiga nüüd kuuendaks. Sama punktisumma on koos ka neid jälitavatel Burnleyl ja Londoni Arsenalil. Manchester United on 17 punktiga üheksas.

Esikohal on Liverpool 37-ga. Teine on Leicester City 29-ga ja kolmas Manchester City 28-ga.