Klopp elust karantiinis: mida kauem mängijatest eemal olla, seda rohkem see haiget teeb

 (3)
Klopp elust karantiinis: mida kauem mängijatest eemal olla, seda rohkem see haiget teeb
Jürgen Klopp (keskel)Giuseppe Cacace/AFP/Scanpix

Sarnaselt paljudele teistele klubidele korraldab ka FC Liverpooli jalgpalliklubi üleilmse eriolukorra ajal treeninguid mängijatele interneti vahendusel. Liverpooli sakslasest peatreeneri Jürgen Kloppi sõnul ei tohiks seda võimalust alahinnata.

Liverpoolis peetakse video vahendusel ühistreeninguid, kus Klopp jagab mängijatele juhtnööre. "Ma poleks kunagi arvanud, et võin selliseid treeninguid nii palju nautida. See hetk, kui saab poisse taas näha, muudab kõike."

"Pole vahet, kui pikalt sessioon kestab, mängijad on alati heas tujus. See tuletab kohe meelde, miks ma neid nii palju igatsen, sest tegu on suurepärase grupiga. Need on hetkel meil kõige lähedasemd momendid omavahel ja naudin neid seega väga."

Liverpool mängis Premier League'is viimati 7. märtsil. Kas ja millal tänavune hooaeg jätkub ning missugusel hetkel võib meeskondadel avaneda võimalus taas platsil koos treenida, pole mõistagi teada. "Ma aktsepteerin olukorda täielikult, aga mida kauem sa kedagi ei näe, seda valusam see on. Selle olukorraga tuleb paraku lihtsalt leppida."

Koroonaviiruse pandeemiast tingitud pausi eel hoidis Liverpool Premier League'is ülikindlalt liidrikohta. Üheksa vooru enne hooaja lõppu edestatakse Manchester Cityt 25 punktiga, mis tähendab, et tiitlist lahutab neid veel vaid kaks võitu.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)