Klavanita mänginud Liverpool oli Inglise karikasarjas võidukas

(37)
Daniel Sturridge mängus Plymouthiga
Daniel Sturridge mängus PlymouthigaAFP

Ragnar Klavani koduklubi Liverpool pidas kolmapäeva õhtul Inglismaa jalgpalli karikasarja 1/32-finaali korduskohtumise, kui külla sõideti tugevuselt neljandas liigas pallivale Plymouthile. Noore koosseisuga mänginud Liverpool sai raske 1:0 võidu ja kohtub järgnevalt 16 parema hulgas esiliigaklubi Wolverhampton Wanderersiga.

Liverpoolile tõi võidu keskkaitses mänginud Lucas Leiva, kes lõi matši ainsa värava 18. minutil nurgalöögi järel peaga.

Kodumeeskond oli viigiväravale väga lähedal 74. minutil, kui Jake Jervise löök tabas posti. Lõpuminutitel teenis Liverpool penalti, ent belglane Divock Origi ei suutnud Plymouthi väravavahti üle mängida.

Klavan oli täna üles antud varumehena ega pääsenud väljakule. Liverpooli põhimeestest mängisid täna vaid Philippe Coutinho, Divock Origi ja Daniel Sturridge.

Selle paari avamäng Anfieldil oli lõppenud väravateta viigiga.

Tänased koosseisud:

Plymouth: McCormick, Threlkeld, Songo'o, Bradley, Purrington, Fox, Carey, Donaldson, Jervis, Slew, Garita.
Varumehed: Sawyer, Bulvitis, Rooney, Dorel, Tanner, Fletcher, Rose.

Liverpool: Karius, Alexander-Arnold, Gomez, Lucas, Moreno, Stewart, Ejaria, Coutinho, Woodburn, Origi, Sturridge.
Varumehed: Mignolet, Klavan, Williams, Ojo, Randall, Wilson, Alves.

Plymouth - Liverpool FA Cupi mäng
Southampton alistas iirlase Shane Longi 90. minuti väravast esiliigaklubi Norwichi 1:0. Esiliigas mängivate klubide duellis sai Newcastle 3:1 jagu Birminghamist.
Lõpuvile on kõlanud. Liverpool sai raske 1:0 võidu.
86. minut: Penalti Liverpoolile, kuid Origi lööb keskele ja väravavahile otse kätte!
80. minut: Täna näeme platsil ka lätlast Nauris Bulvitist, kes tuli just Plymouthi eest platsile.
77. minut: Liverpoolil Sturridge välja ja Ojo sisse.
74. minut: Plymouth lööb posti! Ilus pikk sööt ette ja Jervis lööb otse õhust! Karius oli olukorrast täiesti väljas ja saatis palli vaid silmadega. https://twitter.com/LFC/status/821829377688223746
70 minutit mängitud ja seis ikka 1:0 Liverpoolile.
65. minut: Jürgen Klopp võtab Coutinho puhkama ja saadab platsile 19-aastase Harry Wilsoni. https://twitter.com/LFC/status/821826928726446080
63. minut: Plymouth otsustab karistuslöögi lahti mängida ja tsenderdusele järgnenud pealöök ebaõnnestub täielikult.
Teise poolaja esimese kümne minutiga pole midagi ohtlikku veel sündinud.
Hetkel on käsil veel kaks FA Cupi mängu: Newcastle juhib Birmingham City vastu 2:0, Southamptoni ja Norwichi matšis on seis jätkuvalt 0:0.
Teine poolaeg on alanud.
Avapoolajale lisatud üks lisaminut on käima läinud.
32. minut: Plymouth tegi väga ohtliku rünnaku, ent Liverpooli äärekaitsja Alexander-Arnold päästab viimasel hetkel.
25. minut: Plymouthi karistuslöök ebaõnnestus täielikult.
19. minut: Liverpooli värava all oli suur-suur segadus ning alles Kariuse sekkumine päästis meeskonna.
18. minut: Lucas Leiva lööb Liverpooli 1:0 juhtima! Keskkaitsesse usaldatud mängumees on nurgalöögi ajal vabaks jäetud ja suunab palli peaga väravasse.
17. minut: Liverpool saab korraliku surve, kuid rünnak lõpeb, kui noorukese Alexander-Arnoldi tsenderdus ebaõnnestub.
Newcastle United on teises praegu toimuvas FA Cupi mängus asunud Birmingham City vastu 1:0 juhtima.
9. minut: Liverpooli nurgalöök, mis mängiti lühidalt lahti, mingit ohtu ei too.
6. minut: Plymouthi nurgalöögi ajal pääseb kodumeeskonna mängija vabalt peale lööma, kuid Liverpooli õnneks löök ebaõnnestub.
4. minut: Liverpooli karistuslöök ohtu ei kujuta. Vahest oleks pidanud hoopis Coutinho lööma ja otse väravale.
Mäng on alanud.

Confirmed #LFC starting line-up to face @Only1Argyle this evening #PLYLIV pic.twitter.com/PekVeIA42U