Klavani klubikaaslase perekond sai tapmisähvarduse

 (2)
Ragnar Klavan ja Dejan Lovren (paremal)
Ragnar Klavan ja Dejan Lovren (paremal)AFP

Eesti jalgpallikoondislase Ragnar Klavani klubikaaslane Liverpoolis, horvaat Dejan Lovren tunnistas, et tema perele saadeti pärast 1:4 kaotust Tottenhamile tapmisähvardus.

Lovren oli 22. oktoobril süüdi Tottenhami kahes esimeses väravas ja vahetati välja juba pooletunnise mängu järel. Kohtumise järel sai horvaat Instagramis sõnumi, kus tema perekonda ähvardati tappa. "Ma mõrvan sinu perekonna, sa horvaadist tõbras!" seisis ähvarduses.

28-aastane horvaat tegi postituse avalikuks. "Jube, millised inimesed meil on... Mind ei häiri, kui minust halba räägitakse, aga ma ei saa ignoreerida, kui minu pere ähvardatakse," teatas Lovren. "Ma lihtsalt ei saa ega kavatse seda aktsepteerida. Tülgastav."

BBC Spordi andmetel on Merseyside`i politsei tapmisähvardusega kursis, kuid kuna ühtegi kaebust ei ole neile laekunud, pole ka uurimist alustatud.

Lovren liitus Liverpooliga 2014. aasta suvel Southamptonist 20 miljoni naelsterlingi eest ning on tänaseks pidanud klubi eest 121 kohtumist. Viimase mängu Huddersfield Towniga, mille Liverpool võitis 3:0, jättis Lovren vigastuse tõttu vahele.

Futboliit (talgpall)