Klavan sai Inglismaal kiita: tema vasak jalg on alahinnatud ning Peter Crouch jäigi võimaluseta

 (10)
Ragnar Klavan üritab takistada Xherdan Shaqirit.
Ragnar Klavan üritab takistada Xherdan Shaqirit.Foto: Dave Thompson, EMPICS Sport/Scanpix

Liverpool viigistas laupäevases Premier League'i kohtumises koduväljakul 0:0 Stoke City'ga. Keskkaitses terve kohtumise kaasa teinud Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan sai kohalike väljaannete käest kiita.

Klubi tegemisi kõige pingsamalt jälgiv Liverpool Echo andis Klavanile hindeks 7. “Endine Liverpooli ründaja Peter Crouch üritas teda üle mängida, kuid ei saanudki erilist võimalust. (Klavan) sekkus mitmel korral hästi õhuvõitlusesse, kui Stoke üritas mängida pikka palli,“ kirjutas Liverpool Echo.

Kui Klavan sai hindeks 7, siis päeva parima hinde sai tema keskkaitsepartner Virgil van Dijk, kelle sooritus oli 8 palli vääriline. Äärekaitsjatest sai Joe Gomez 5 ja Alberto Moreno 6.

This is Anfield andis nii Klavanile kui ka van Dijkile mõlemale 6. Gomeze hindeks oli 4 ja Morenol 5. Kirjalikus ülevaates sai eestlane kiita.

“Kogenud eestlane asendas Dejan Lovrenit ja tegi korraliku pärastlõuna. Teda oli veidike raske hinnata, kuna ta ei pidanud väga palju sekkuma. Siiski tuleb märkida, et midagi valesti ta ei teinud. Tal on tunduvalt parem vasak jalg kui üldiselt arvatakse,“ kirjutas This is Anfield.

Futboliit (talgpall)