City viis 24. minutil juhtima 22-aastane brasiillane Gabriel Jesus, kes oli täpne ka teise poolaja alguses. 68. minutil kasvatas külaliste eduseisu hispaanlane Rodri, kes saatis Burnley puuriluku Nick Pope'i selja taha tõelise iluvärava. Neljanda tabamuse eest hoolitses 87. minutil Riyad Mahrez, Burnley auvärava sai loetud hetked hiljem kirja Robbie Brady.

Päeva esimeses matšis alistas Crystal Palace koduväljakul 1:0 Bournemouthi. Ainsa värava lõi 76. minutil Jeffrey Schlupp. Kusjuures kodumeeskond mängis suure osa mängust ka vähemuses, kui juba 20. minutiks oli punase kaardi teeninud keskkaitsja Mamadou Sakho.

Palace tõusis tänu võidule kõrgele viiendale kohale. Hooaja kümnenda võidu saanud City jääb nüüd Liverpoolist maha kaheksa silmaga, kuid tabeliliidril on ka üks kohtumine vähem peetud.