Karantiini reegleid rikkunud Chelsea staari ootab rahatrahv

 (3)
Karantiini reegleid rikkunud Chelsea staari ootab rahatrahv
Mason MountFoto: PA Pictures/Scanpix

Inglismaa jalgpallikoondise poolkaitsja Mason Mount (Chelsea) ei suutnud karantiinis istuda ning läks koos koondisekaaslase Declan Rice'iga (West Ham) õue vutti taguma.

Londoni Chelsea mängijad peaksid olema kodus karantiinis, kuna nende ründaja Callum Hudson-Odoi andis eelmisel nädalal posiitvse koroonaproovi.

Ajalehe Daily Mirror teatel ootab Mounti nüüd klubipoolne trahv.

Mounti ja Rice'i nähti pühapäeva lõunal Londonis Barneti linnaosasas Trent Parki jalgpallikeskuses.

"Viisin oma 14-aastase poja sinna treeningule. Märkasime üpris kummalise välimusega autot ning mõtlesime, kes seal sees võib olla. Siis tuli veel üks auto, kus oli sees kolm või neli inimest. Mu poeg tundis ära, et seda juhtis Mason Mount. Nad mängisid viis viie või kuus kuue vastu jalgpalli. Declan Rice mängis samuti," kirjeldas üks pealtnägija ajalehele. "Tundus, et keegi ei võta neist hetkeolukorda väga tõsiselt."

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)