Jürgen Klopp tegi ründajate osas kaks tähtsat otsust


Jürgen Klopp ja Daniel Sturridge
Jürgen Klopp ja Daniel SturridgeAFP

FC Liverpooli jalgpalliklubi peatreener Jürgen Klopp on otsustanud Danny Ingsi jaanuaris laenule saata ja Daniel Sturridge`i meeskonda jätta vähemalt käesoleva hooaja lõpuni.

Ajalehe Mirror andmetel leiab Klopp, et pikka aega vigastust ravinud Ings vajab mängupraktikat ning parim viis selle saamiseks on ta laenule saata. 25-aastase inglase vastu on juba huvi ilmutanud Inglismaa kõrgliigaklubid West Ham United, West Bromwich ja Crystal Palace.

Tänavu vaid üheksal korral platsile pääsenud ja kaks väravat löönud Sturridge`i osas tegi peatreener otsuse, et teda jaanuaris maha ei müüda. Inglast soovisid palgata Hispaania kõrgliigaklubid Valencia ja Real Betis.

28-aastane Sturridge saab küll Klopiga väga hästi läbi, kuid sakslane eelistab ründeliinis suurepärases vormis Roberto Firminot. Kuna Inglismaa koondislane on aga oluline vahetusmees, sakslane temast loobuda ei kavatse.

Premier League`is neljandal kohal asuv Liverpool kohtub homme õhtul võõrsil Londoni Arsenaliga, kes on neist vaid punkti kaugusel.

Futboliit (talgpall)