Järjekordne Premier League'i mäng lükati koroona tõttu edasi

 (2)
Järjekordne Premier League'i mäng lükati koroona tõttu edasi
Fulhami mängijad kohtumises Liverpooli vastu.Mike Hewitt/PA Wire/PA Images

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas otsustati edasi lükata pühapäeval toimuma pidanud kohtumine Burnley ja Fulhami vahel. Põhjuseks on Fulhami klubis vohav koroonaviirus.

Tegemist on juba teise Fulhami kohtumisega, mis sel nädalal edasi lükati. Nimelt pidi Fulham kolmapäeval sõitma küll Tottenham Hotspurile, kuid mängu eel läbi viidud testimise käigus tuvastati nende klubis esimesed koroonajuhtumid. Kusjuures otsus mängu edasi lükkamisest tuli kõigest kolm tundi enne selle algust.

Pühapäeval pidi Fulham minema võõrsil vastamisi Burnleyga, kuid mängu eel läbi viidud testimise käigus tuvastati klubis uued koroonajuhtumid. Klubi pole nakatunute täpset arvu ega nimesid avalikustanud. Kõik nakatunud inimesed viibivad isolatsioonis. Millal kaks Fulhamiga seotud kohtumist toimuvad, pole veel selgunud.

Burnley ja Fulhami matš on kolmas, mis käimasoleval hooajal koroona tõttu edasi lükati. Esmaspäeval jäeti vaid mõni tund enne avavilet ära Evertoni ja Manchester City kohtumine. Sel kuul on ära jäänud ka Aston Villa ja Newcastle'i matš.

Futboliit (talgpall)