Southampton otsustas kohtumise saatuse ära esimese 35 minutiga. 27. minutil oli täpne James Ward-Prowse, kaheksa minutit hiljem vormistas lõppseisu Che Adams. Mõlemale väravale tegi eeltöö Danny Ings.

Everton lõpetas kohtumise ka arvulises vähemuses, kui 72. minutil teenis punase kaardi Lucas Digne.

Päeva teises mängus leppisid 1:1 viiki Wolverhampton ja Newcastle United. Raul Jimenez viis Wolvesi 80. minutil juhtima, kuid Jacob Murphy tabamus normaalaja eelviimasel minutil päästis külalistele viigipunkti.

Päeva lõpetas kohtumine Londoni Arsenali ja Leicester City vahel. Leicester võitis kohtumise 1:0, mängu ainsa värava lõi Jamie Vardy 80. minutil. Mängu alguses sahistas Arsenali poolelt võrku Alexandre Lacazette, ent tabamusele eelnenud olukorras vilistati suluseis.

33-aastane Vardy on nüüdseks löönud Arsenali vastu Premier League'is 12 mänguga 11 väravat. Enamat on suutnud vaid Wayne Rooney, kes lõi pealinnaklubile aastate jooksul 12 väravat.