Cityle tõid üliolulise võidu argentiinlase Sergio Agüero 40. ja Saksamaa koondislase Leroy Sane 72. minuti väravad. Teise poolaja keskel oli Liverpooli 1:1 viigivärava löönud Roberto Firmino. Eriti ilus oli Agüero tabamus, kes kõmmutas karistusalast palli ette nurka lati alla väga terava nurga alt.

Jürgen Klopi hoolealused võivad kiruda halba õnne, mis oli neil kohtumise alguses, kui City keskkaitsja John Stones suutis viimasel hetkel palli ära lüüa oma värava joonelt. Videokordus näitas, et pallil jäi täies mahus väravajoone ületamisest puudu imevähe.

Tänasega sai Liverpoolil läbi ka selle Premier League`i hooaja kaotuseta seeria. Viimati olid nad punkte loovutanud kümme vooru tagasi (!), kui Arsenali vastu piirduti võõrsil 1:1 viigiga.

Liverpool juhib nüüd Manchester City ees nelja punktiga. Järgnevad kolm Londoni klubi - Tottenham, Chelsea ja Arsenal.

Manchester City ja Liverpooli mängu võimalikest mõjudest pajatas põhjalikult ka viimane vutisaade "Futboliit":