Hullumeelne spekulatsioon: Inglismaa klubi valmistab ette pakkumist Cristiano Ronaldo ostmiseks

 (24)
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Foto: Jonathan Moscrop via www.imago-images.de/Scanpix

Londoni Chelsea jalgpalliklubi on valmistamas suvise üleminekuakna suurimat üllatust, üritades enda juurde meelitada Torino Juventuse ässa Cristiano Ronaldo, kirjutab Hispaania väljaanne Don Balon.

Väidetavalt on ülemineku võtmeks Chelsea rikka omaniku Roman Abramovitši väga head ja lähedased suhted jalgpalli superagendi Jorge Mendesiga, kes esindab ka Ronaldot.

Kui eelmisel nädalal kirjutas Itaalia meedia, et Juventus võib koroonakriisist tingitud suure finantskaotuse korvamiseks Ronaldo maha müüa, siis nüüd tuli Hispaania spordiajakiri Don Balon välja konkreetse kosilasega. Chelsea olevat valmis portugallase eest välja käima 108 miljonit naela. Umbes sarnase summa maksis Juventus kaks aastat tagasi Ronaldo eest Madridi Realile.

Spekuleeritakse, et Ronaldo sobiks Frank Lampardi juhendatava Chelsea meeskonnaga suurepäraselt, sest ta tooks noorele koosseisule kogemust juurde.

Chelsea on sel suvel juba kaks tähte oma meeskonda hankinud - klubiga on peagi liitumas 24-aastane Leipzigi väravamasin Timo Werner ja 27-aastane Ajaxi äärepoolkaitsja Hakim Ziyech.

35-aastase Ronaldo leping Juventusega kehtib veel kaks hooaega.

Futboliit (talgpall)