Pukki auks jäi Noriwchi koduväljakul skoori avamine 21. minutil. 29. minutil viigistas penaltist Pierre-Emerick Aubameyang. Seejuures oli Norwichi väravavaht Tim Krul esimest korda penalti tõrjunud, kuid VAR-i abil määrati korduslöök, sest mitmed mängijad olid enne penalti sooritamist karistusalasse jooksnud.

Avapoolaja teisel üleminutil läks Norwich juhtima Todd Cantwelli tabamusest, kuid viimane sõna jäi 57. minutil taas Aubameyangile, kes vormistas lõppskoori.

Pukki tõusis selle tabamusega Premier League'i hooaja väravalööjate edetabelis jagama seitsmendat kohta meestega, kes on sepistanud seitse väravat. Samas neljamehelises seltskonnas on veel Harry Kane (Tottenham), Danny Ings (Southampton) ja Marcus Rashford (Manchester United).

Teises kell 16 alanud kohtumises tegid 1:1 viigi Wolverhampton ja Sheffield United.