Manchester United viigistas 34. vooru kohtumises koduväljakul Swansea City`ga 1:1. Wayne Rooney viis ManU 45. minutil penaltist juhtima, kuid 79. minutil Gylfi Sigurdsson võrdsustas seisu.

Manchester City mängis võõrsil 2:2 viiki Middlesbrough´ga. Alvaro Negredo ja Calum Chambers viisid kahel korral Middlesbrough juhtima, kuid Sergio Agüero (penaltist) ja Gabriel Jesusi tabamused seadsid jalule viigi. Jesus vormistas lõppseisu 85. minutil.

Liverpool säilitas liigatabelis 66 punktiga kolmanda koha. Ka Manchester Cityl on punkte 66 ja Manchester Unitedil 65. Kõigil kolmel on peetud 34 kohtumist.

Inglismaa liiga liider Londoni Chelsea alistas võõrsil Evertoni 3:0 ja hoiab Tottenham Hotspuri ees neljapunktilist edu. Tottenham oli kodus 2:0 parem Londoni Arsenalist. Chelsea on kogunud 81 ja Tottenham 77 punkti.