Gerard Pique avaldas hirmsa "vembu", mida Manchester Unitedi jalgpallurid kaaslasele korraldasid

 (16)
Britain Soccer Champions League
Gerard PiqueFoto: Jon Super, AP

FC Barcelona ja Hispaania jalgpallikoondise keskkaitsja Gerard Pique avaldas, milliseid trikke tema endises klubis Manchester Unitedis mängijad üksteisele tegid.

Aastatel 2004-2008 noore pallurina Unitedis mänginud Pique sõnul igatseb ta Inglise huumorit. "Inglismaal ei solvuta, kui nende kulul nalja tehakse, vaid üritatakse hoopis tagasi teha," meenutas 29-aastane kaitsja Kataloonia TV3-le.

"Ühel päeval tuli Patrice Evra trenni jalanõudega, mille jaoks tuli tal kuude viisi Nike'i paluda. Nendele olid kirjutatud tema laste nimed ning veel palju erinevaid detaile. Kui ta duši alla läks, tegime väikese lõkke ja põletasime ketsid ära. Filmisime seda ning saatsime talle hiljem video."

Pique sõnul on ta sarnaseid asju üritanud ka Barcelonas, kuid tiimikaaslased pole samamoodi vedu võtnud. "Olen lasknud teiste autode rehve tühjaks ja muid taolisi asju, kuid need pole töötanud - siin on hoopis teistsugune kultuur. Unitedis võeti vahel kellegi kallis särk ning pandi see selga mannekeenidele, mida kasutatakse karistuslöökide harjutamisel müürina. Särk sai kohe rikutud, kuna see sai selle pihta löödud pallidest mudaseks. Unitedi riietusruum oli täis elu."

Futboliit (talgpall)