Karjääri neljanda Premier League'i mängu kirja saanud Klavan, kes homme saab 32-aastaseks, toodi lõpuminutiteks sisse Senegali ründaja Sadio Mane asemele.

Mängu enamus väravaid jäid esimesse poolaega. Emre Can viis Liverpooli 16. minutil juhtima, kuid vastus tuli juba kahe minuti pärast - keskkaitsja Dejan Lovreni üritus pall klaariks lüüa ebaõnnestus täielikult ning James McArthur karistas mehe eksimuse 18. minuti viigitabamusega. 21. minutil heastas Lovren tehtud "piruka", skoorides ise peaga 2:1. 33. minutil jäi Lovrenil taas McArthur korralikult markeerimata ning Londoni sats viigistas taas 2:2. "Riietusruumi värava" kinkis vastastele ja viis Liverpooli 3:2 ette Joel Matip.

Teisel poolajal nähti vaid ühte väravat brasiillasest poolkaitsja Roberto Firmino esituses 71. minutil.

Tabelis asub Liverpool 10 mängu järel 23 punktiga kolmandal kohal. Sama palju on punkte liidril Manchester Cityl ja teise koha omanikul Arsenalil. Tottenham on 20 silmaga neljas ja Chelsea 19 punktiga viies.