Liverpool pääses juba viiendaks mänguminutiks Adam Lallana väravast juhtima, kuid külalised vastasid Dimitri Payet ja Michail Antonio tabamustega. Lõppseisu vormistas teise poolaja alguses Belgia koondise ründaja Divock Origi .

Klavan oli mängule üles antud varumehena, Liverpooli keskkaitsepaari moodustasid Dejan Lovren ja Joel Matip.

Avapoolaja järel, mille West Ham võitis 2:1, otsustas aga peatreener Jürgen Klopp Klavani Lovreni asemele platsile vahetada. Mängujärgselt selgitas Klopp, et Lovren oli tundnud jalakrampe.

Pärast Klavani mängu vahetamist kandis kodumeeskonna surve vilja juba 48. minutil, mil Origi lõi Liverpooli teise värava. Kodumeeskond jätkas seejärel maruliselt võiduvärava püüdmist. 70. minutil tõi Jordan Hendersoni võimsa kauglöögi ristnurgast ära külaliste väravavaht Darren Randolph. Häid võimalusi oli teisigi, kuid võiduväravat Liverpool täna lüüa ei suutnudki.

15. vooru järel järgnevad 37 punkti kogunud liider Chelseale Arsenal 34, Liverpool 31 ja Manchester City 30 punktiga.