Liverpool rõõmustas kodupublikut esmakordselt 17. minutil, kui skoori avas Adam Lallana. Kümmekond minutit hiljem tõrjus Ahmed El-Mohamamdy oma värava ees palli tahtlikult käega, teenis punase kaardi ja kinkis Liverpoolile penalti. 11 meetri karistuslöögi realiseeris James Milner, tehes seisuks 2:0. Viis minutit hiljem lõi Sadio Mane juba 3:0 ja mäng oli sisuliselt tehtud.

Teisel poolajal jõudsid veel sihile kauglöögist iluvärava kõmmutanud Philippe Coutinho ja teise penalti realiseerinud Milner ning külaliste poolel David Meyler.

Liverpool jagab kuue vooru järel 13 punktiga kolmandat kohta koos linnarivaal Evertoni ja Arsenaliga. Viimane purustas täna Chelsea koguni 3:0. Liidrikohal jätkab täisedu ehk 18 punktiga Manchester City, kes sai täna jagu Swanseast 3:1. Teisel kohal on Tottenham (14p).