Liverpool tuli meistriks ise väljakule astumata. Nende tiitli kindlustamisele aitas kaasa liigas neljandat kohta jahtiv Londoni Chelsea, kes alistas Manchester City kodus 2:1.

Mängu avavärava lõi 36. minutil uhke soolorünnaku ette võtnud Christian Pulisic, kellele see oli hooaja seitsmes tabamus. Nii palju pole tänavu Premier League'is väravaid kõmmutanud ükski teine 21-aastane või noorem mängija.

City viigivärava lõi otse karistuslöögist 55. minuti Kevin De Bruyne. Chelsea võiduvärava vormistas 78. minutil Willian penaltist. Minut varem oli punase kaardiga duširuumi saadetud City keskkaitsja Fernandinho, kes mängis palli käega.

Liverpool krooniti viimati Inglismaa meistriks 1990. aastal ehk 30 aastat tagasi.

Nii võtsid Liverpooli mängijad vastu uudise, et on Inglise meistrid:

Liverpooli fännid tähistasid Chelsea - Man City mängu lõpuvile järel tiitlivõitu.