FOTOD JA BLOGI | Liverpool mängis Manchester Unitedi üle, kuid jättis väravad löömata

(22)

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 8. vooru avamängus tegid Ragnar Klavani tööandja Liverpool FC ja Manchester United Anfield´i staadionil väravateta viigi.

Liverpool oli selgelt domineerivam pool terve mängu vältel, kuid Unitedi puurivahti David de Gea`d neil üle mängida ei õnnestunud. Kohtumise ohtlikuim olukord tekkis Liverpoolil avapoolaja lõpus, kui Joel Matip pääses karistusala keskelt segamatult löögile, ent De Gea suutis imekombel jalaga tõrjuda.

Teist poolaega veelgi enam valitsenud Liverpooli teine suurepärane võimalus oli 56. minutil, kuid siis kõmmutas Emre Can lähilöögist palli üle värava. Viis minutit hiljem nõudis kodumeeskond penaltit, kui Ander Herrera "aitas" Philippe Coutinhol karistusalas kukkuda, ent kohtuniku vile vaikis.

Liverpool tegi mängu jooksul 19 pealelööki Unitedi kuue vastu (neist raamidesse 5:1) ning valdas palli 62% ajast. Eriti varju jäi täna Unitedi ründetäht Riomelu Lukaku.

ManU tõusis tänu viigipunktile ainuliidriks 20 punktiga, kuid Manchester City (19p) on pidanud mängu vähem. Juba neljanda viigi teinud Liverpool jagab 13 punktiga 4.-6. kohta.

Klavan täna Liverpooli eest platsile ei saanud, keskkaitses tegid igati korraliku partii Matip ja Dejan Lovren.

Liverpool FC - Manchester United 0:0
Mängu statistika:
KÕIK! Mäng lõppes 0:0.
Kohtumise normaalajale on lisatud kolm minutit.
Klavan täna platsile ei saa, sest Liverpooli viimase vahetusega asendab Solanke Firminot.
Statistika räägib selgelt Liverpooli kasuks, kuid selle eest ekstrapunkte ei anta.
Viis minutit normaalaja lõpuni ja vägisi jääb mulje, et liigutakse väravateta viigi suunas.
Selline oli David De Ge avapoolaja imeline tõrje:
Coutinho sööt on värava ette spurtinud Salahi jaoks pisut kõrge. Taas ohtlik olukord Liverpoolilt.
ManUtd teeb kaks vahetust - Martial ja Mkhitarjan võetakse välja, väljakule saavadLingard ja Rashford.
Statistika näitab, et kõige vähem on täna palli puutunud Unitedi ründetäht Lukaku, vaid 17 korda...
United on enamuse teisest mängupoolest tegelenud vaid kaitsetööga. Mourinhot rahuldab ilmselt viigipunkt.
66. minut: Salahi löök karistusala lähistelt lendab üle värava. Endiselt 0:0.
61. minut: Coutinho kukub karistusalas! Kordus näitab, et Herrera aitas sellele kaasa, kuid kohtuniku vile vaikib ja Liverpool penaltit ei saa.
56. minut: Can sai hiilgava söödu karistusalasse, kuid ei suuda palli ühe puutega võrku saata! Pall vuhises üle värava. https://twitter.com/LFC/status/919181852421869568
De Gea teeb veel ühe suurepärase tõrje, kuid Liverpooli mehed olid enne juba suluseisus.
Kumbki meeskond vaheajal vahetusi ei teinud.
Teine poolaeg on alanud.
Avapoolaeg lõppeb 0:0. Liverpool oli selgelt ründavam pool, kuid kui De Gea imetõrje välja jätta, siis kodumeeskonnal rohkem väga ohtlikke olukordi ei olnud. Unitedi parim võimalus oli poolaja lõpus, kui Lukaku löögi tõrjus Mignolet.
Lukaku ohtlik pealelöök ja Mignolet tõrjub!
41. minut: Coutinho spurtis nelja Unitedi kaitsja vahelt karistusalasse, ent tema tsenderdus lendab De Gea kätte.
Liverpooli nurgalöök ohtu ei kujuta, kuid sellele järgnenud olukorras teeb De Gea värava joonel imelise tõrje! Värava eest pääses vabalt löögile Matip.
30. minut - Matic pääses karistusala joonelt ohtlikult löögile. Napilt ristnurgast mööda
Õige pea tiksub pool tundi mänguaega täis. Seni suhteliselt sündmustevaeselt kulgenud mäng.
Liverpoolil kolm lööki väravale, Manchester Unitedil endiselt null
Ei tulnud miskit ohtlikku
22. minut - ManU-l väga heast kohast karistuslöök
Liverpool on saanud kerge initsiatiivi
14. minut - Liverpooli keskpoolik Wijnaldum pääseb lööma, David De Gea püüab
Õige pea saab üheksa minutit mängitud ja midagi väga ohtlikku sündinud pole.
Kohtumine läks käima!
Tere. Inglismaa jalgpalli kõrgliigas on täna kuumaks vastasseisuks Liverpool - Manchester United. Ja meie nõuame Ragnar Klavanit väljakule!