Mänguskoori avas 29. minutil Adam Lallana. Edu suurendas 60. minutil Divock Origi, kaheksa minutit hiljem sai Lallana oma nimele teisegi värava. Belgia koondislane Origi on Liverpooli eest võrku sahistanud viies mängus järjest.

Klavan võttis algkoosseisus hüppeliigesega kimpus oleva Joel Matipi koha ning oli igati ülesannete kõrgusel. Mängu ajal sotsiaalmeedias sõna võtnud Liverpooli fännid avaldasid lootust, et eestlane pääseb algrivistusse ka tuleval esmaspäeval, kui Liverpool kohtub võõral väljakul linnarivaali Evertoniga.

Teise olulise muudatusena istutas Liverpooli peatreener Jürgen Klopp pingile oma kaasmaalasest väravavahi Loris Kariuse, kelle asemel kaitses puuri belglane Simon Mignolet.

Võit tõstis Liverpooli liigatabelis teiseks, Arsenalist mööda. Tabeliliidrina jätkab 40 punkti kogunud Londoni Chelsea, kas sai võõrsil 1:0 võidu Sunderlandi üle. Liverpoolil ja Arsenalil on 34 silma.