Valitsev meister Manchester City läks Raheem Sterlingi 15. ja 63. minuti väravatest 2:0 juhtima ning lubas kodus mänginud Crystal Palace'il 81. minutil (Luka Milivojevic) ühe tagasi lüüa. 90. minutil vormistas Kevin De Bruyne'i söödust lõppskoori Gabriel Jesus. Belglane andis väravasöödu ka Sterlingi avaväravale.

Liverpool alistas Chelsea kodusel Anfieldi staadionil liigamängus esimest korda seitsme kohtumise jooksul. 51. minutil sahistas peaga võrku Sadio Mane, kaks minutit hiljem hiilgas kauni kauglöögiga vasakusse ristnuka Mohamed Salah, kes viimati skooris väljaspoolt karistusala 2018. aasta jaanuaris.

34 mängu pidanud Liverpool juhib tabelit 85 punktiga. Manchester Cityl on 83 punkti, kuid üks mäng veel varuks.