Meistrite Liiga koha nimel võitlev Chelsea alistas võõrsil põnevuskohtumises 3:2 linnarivaali Crystal Palace'i. Chelsea pääses matši juhtima juba kuuendal minutil Olivier Giroud' tabamusest. 27. minutil duubeldas eduseisu Christian Pulisic.

Kümmekond minutit enne avapoolaja lõppu vähendas külaliste poolelt kauni kauglöögiga vahet Wilfried Zaha. Teise poolaja keskel pääsesid külalised taas kaheväravalisse eduseisu, kui täpne oli Tammy Abraham. Kõigest minut hiljem sahistas Palace'i poolelt võrku Christian Benteke, kuid enamaks võõrustajad võimelised polnud ning Chelsea 3:2 võit oli tõsiasi.

Watford sai magusa 2:1 võidu Norwich City üle. Norwich pääses Emiliano Buendia tabamusest juhtima, kuid Craig Dawson viigistas peagi seisu. Võõrustajatele tõi võidu Danny Welbecki käärlöök 55. minutil.

Päeva viimases kohtumises leppisid omavahel viiki Londoni Arsenal ja Leicester City. Pierre-Emerick Aubameyang viis pealinnaklubi 21. minutil juhtima, aga Jamie Vardy viigistas 84. minutil seisu. Vardy jaoks oli see kümne kohtumisega juba kümnes värav Arsenali vastu.

Arsenal lõpetas kohtumise ühtlasi arvulises vähemuses. 75. minutil teenis karmi vea eest punase kaardi 21-aastane Edward Nketiah, kes oli alles loetud minutid varem mängu sekkunud.

Premier League'is on heitlus eurokohtade nimel minemas üha põnevamaks. Chelsea kerkis 60 punktiga kolmandaks, kuid Leicester jääb maha vaid ühe silmaga. Arsenal paikneb 50 silmaga seitsmendal real, pealinnaklubi ja Leicesteri vahele jäävad veel Manchester United (55) ja Wolverhampton (52).