Prantsuse koondise raudvara Olivier Giroud viis võõrsil mänginud Chelsea teise poolaja alguses juhtima, kuid 66. minutil suutis Daniel Podence viigistada ning viiendal lisaminutil vormistas Pedro Neto kodumeeskonna võiduvärava.

Kaotus jättis Chelsea 22 punktiga viiendale kohale, Wolverhampton tõusis 20 punkti peale 6.-10. kohta jagama.

Mullune hõbedameeskond Manchester City piirdus koduväljakul tabeli eelviimase meeskonna West Bromwichi vastu 1:1 viigiga, kuigi valdas palli 77% mänguajast ning tegi koguni 26 pealelööki.

Ilkay Gündogani värav viis pooletunnise mängu järel City juhtima, külalistele päästis viigipunkti Semi Ajayi 43. minuti tabamus.

Manchester City jääb liidritest viie punkti kaugusele ja jätkab kuuendana. Homme on tabelijuhid Liverpool ja Tottenham omavahel vastamisi.