Chelsea pääses sealjuures võõrsil Newcastle Unitedi käest suhteliselt napilt: pikalt väravateta püsinud mängus sai Chelsea 76. minutil lõpuks suure võimaluse, kui kohtunik neile pisut kaheldava penalti andis, mille Eden Hazard ka sisse virutas. Vaid seitse minutit hiljem suutis Joselu aga kodupubliku rõõmuks seisu viigistada.

Viimane sõna jäi aga siiski Chelseale, kes 87. minutil ameeriklase Deandre Yedlini omaväravast endale kõik kolm punkti võttis.

Hooaja esimese võidu sai kirja Mattias Käidi tööandja Fulham, kes alistas kodus 4:2 Burnley.

Täiseduga jätkab üllatuslikult Watford, kes alistas seekord 2:1 Crystal Palace'i.