Hispaanlase debüütmängus läks Arsenal võõrsil vastamisi Bournemouthiga. Vaatamata külaliste mitmetele headele võimalustele läksid kohtumist juhtima hoopis võõrustajad, kui 35. minutil oli täpne Dan Gosling.

Teise poolaja keskel kandis aga Arsenali surve vilja ning 64. minutil jõudis tabamuseni Pierre-Emerick Aubameyang. Gaboni koondislasele oli see juba 12. väravaks tänavu Premier League'is. 1:1 viigiseisul ka kohtumine lõppes.

Evertoni peatreenerina debüteeris täna legendaarne Carlo Ancelotti. Debüüt lõppes võidukalt, kui 1:0 alistati Burnley. Mängu kangelaseks kerkis Dominic Calvert-Lewin.

Üllatuskaotuse sai aga Londoni Chelsea, kes jäi koduväljakul 0:2 alla Southamptonile. Külalistele tõid võidu Michael Obafemi ja Nathan Redmondi tabamused.

Päeva esimeses kohtumises teenis raske 2:1 võidu Tottenham Hotspur, alistades 2:1 Brightoni. Adam Webster viis külalised juhtima, viigi tõi tabloole Harry Kane. Tottenhamile kindlustas kolm punkti Dele Alli tabamus 72. minutil.

Tottenham kerkis tänu võidule esineliku kannule viiendaks, jäädes Chelseast maha kolme silmaga. Londoni Arsenal jätkab 11. kohal.