Külalised läksid kohtumist juba 16. minutil tänu Robert Lewandowski väravale juhtima. Bayerni edu püsis kuni 59. minutini, kui Freiburgi poolelt oli täpne Vincenzo Grifo.

Kui juba tundus, et kohtumine tüürib viigisadamasse, siis viimane sõna jäi siiski Bayernile. Kohtumise teisel lisaminutil viis külalised ette 18-aastane Joshua Zirkzee, kelle jaoks oli tegu ühtlasi Bundesliga debüüdiga. Kusjuures noor hollandlane sekkus mängu alles 90. minuti. Viiendal lisaminutil vormistas lõppseisu Serge Gnabry.

Bayern kerkis võiduga tabelis kolmandale kohale, olles kogunud 30 punkti. Nelja silmaga jäädakse maha Borussia Mönchengladbachist, kes samuti kolmapäeval võidukas oli, alistades 2:0 Paderborni. Tabeliliidriks on Leipzig, kellel on samuti 34 silma, aga parem väravatevahe annab eelise neile.