Aston Villas suur koroonakolle, homne karikamäng Liverpooliga ohus


Aston Villas suur koroonakolle, homne karikamäng Liverpooliga ohus
Foto: REUTERS/SCANPIX

Inglismaa jalgpalli karikasarja (FA Cup) kolmandas ringis peaksid homme kohtuma Liverpool FC ja Aston Villa, kuid viimaste ridadest on avastatud mitmeid koroonaviirusesse nakatunud mängijaid ja taustaliikmeid.

Aston Villa teatas täna, et suur hulk nende esindusmeeskonna mängijaid ja taustatiimi liikmeid on eneseisolatsioonis, kuna andsid esmaspäeval positiivse koroonatesti. Klubi treeningbaas oli täna suletud, kuna teise ringi testid andsid veelgi positiivseid tulemusi, vahendab BBC Sport.

Mäng Liverpooli ja Aston Villa vahel peaks aset leidma homme Eesti aja järgi kell 21.45.

"Klubi meditsiiniosakonna esindajate, Inglise jalgpalliliidu ja Premier League'i vahel käivad läbirääkimised," teatas Aston Villa pressiavalduses.

Täna jäeti juba ära pühapäeval toimuma pidanud FA Cupi kolmanda ringi mats Shrewsbury ja Southamptoni vahel, põhjuseks koroonakolle kolmanda liiga klubi Shrewsbury ridades.

Suure hoobi sai ka laupäevane karikamäng Derby County ja Chorley vahel, sest esimaspäeval suleti viirusepuhangu tõttu Derby treeninbaas, mistõttu saadab Derby County mängule oma U23 ja U18 koosseisudest kokku pandava tiimi.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)