Kohtumine algas paremini võõrustajate jaoks, kui 13. minutil oli täpne Pierre-Emerick Aubameyang. Gaboni koondislasele oli see juba 13. tabamuseks Inglismaa meistriliigas.

Teisel poolajal tuli aga Chelsea mängu tagasi ning Arsenal langes surve alla. Chelsea rünnakud kandsid vilja 83. minutil, kui täpne oli Jorginho. Mason Mount saatis karistuslöögist palli kasti, aga Arsenali väravavaht Bernd Leno eksis väljatulekuga, mis tähendas, et itaallane sai mänguvahendi tühja väravasse saata.

Chelseale jäi lõpuks viimane sõna, kui 2:1 võidu vormistas 22-aastane Tammy Abraham. Noore inglase arvel on juba 12 väravat.

Chelsea jätkab tänu võidule neljandal kohal, Manchester Cityst jäädakse maha kolme silmaga. Teist mängu Arsenali juhendanud Mikel Arteta hoolealused on 12. positsioonil.