Arsenali kohtumises sai 40.minutil tõsiselt viga nende väravavaht Bernd Leno, kes kokkupõrkel Albioni ründaja Maupayga vigastas oma põlve. Mees viidi kanderaamil minema, kuid see ei takistanud teda karjumast Maupay poole. Sellest hetkest oli kogu kohtumine tulisem kui varem. Siiski läks 68. minutil Arsenal juhtima Pepe väravast. Eduseis kaua ei kestnud, sest 75.minutil viigistas mängu Albioni mängumees Dunk. Brighton & Hove Albioni võiduvärav sündis viiendal üleminutil just Maupay poolt, kes teatavasti oli osaline Arsenali väravavahi vigastada saamises. Lõppseis 2:1 Albionile.

Teises kohtumises haaras Wolverhampton eduseisu alles 73.minutil, kui Jimenez viis oma kodumeeskonna juhtima. Kõigest üheksa minuti pärast lõi Doherty külalismeeskonnale teise värava ning sellega oli mäng tehtud.