Kodumeeskond Burnley alustas kohtumist teravalt ning juba 13. minutil jõudis tabamuseni Chris Wood. Avapoolajal selgelt domineerivam olnud Burnley rohkem võimalusi ära suuta ei kasutanud, mis tähendas, et vaheajale mindi võõrustajate minimaalses eduseisus.

Teisel poolajal Tottenhami mäng veidike elavnes ning 50. minutil oli Londoni klubil suurepärane võimalus seis viigistada, kui nende kasuks vilistati penalt. Inglismaa koondislane Dele Alli kasutas võimaluse ära ja tõi tabloole 1:1 viigiseisu. Selle tulemusega kohtumine ka lõppes.

Üliolulise võidu teenis eurosarja kohta jahtiv Londoni Arsenal, alistades 1:0 West Ham Unitedi. Kohtumise ainsa värava lõi 78. minutil Alexandre Lacazette. Arsenal kerkis võiduga üheksandale kohale 40 punktiga. Viiendal kohal olev Wolverhampton jääb aga vaid kolme silma kaugusele.

Võidukas oli ka kuuendal kohal olev Sheffield United, olles 1:0 parem tabeli punasest laternast Norwich Cityst. Sheffieldile tõi võidu Billy Sharpi tabamus.