Rekordilised 13 Inglismaa karikat võitnud Arsenal sai esimesena alanud mängus võõrsil 2:1 võidu Sheffield Unitedi üle. 8. minutil VAR-i abil tuvastatud suluseisu tõttu väravast ilma jäänud Sheffield jäi kaotusseisu 25. minutil, mil Arsenali penalti realiseeris Nicolas Pepe.

87. minutil viigistas David McGoldrick 1:1. Arsenal jõudis võiduväravani esimesel üleminutil, mil täpne oli Daniel Ceballos.

Chelsea alistas võõrsil Leicester City 1:0. Kohtumise ainsa värava sepistas 63. minutil Ross Barkley.

Manchester City oli samuti võidukas võõrsil, saades Newcastle Unitedist jagu 2:0. 37. minutil sahistas penaltist võrku Kevin De Bruyne, 68. minutil kõmmutas kaugelt Raheem Sterling.

Eile toimunud veerandfinaalis alistas Manchester United lisaajal võõrsil Norwich City.

Wembley staadionil toimuvates poolfinaalides läheb Manchester United vastamisi Chelseaga ning Arsenal Manchester Cityga. Poolfinaalid peetakse 18. ja 19. juulil, finaal 1. augustil.