Alexis Sancheze 20. minuti väravast juhtima asunud Arsenal ei suutnud eduseisu isegi vaheajani hoida - 44. minutil tegi Evertoni poolelt skoori äärekaitsja Seamus Coleman. Kaitseliinist tuli ka Liverpooli sinise klubi võiduvärav - 88. minutil pani palli väravasse Ashley Williams.

Arsenali ei aidanud punktideni ka Evertoni kaitsja Phil Jagielka eemaldamine kohtumise üleminutitel.

Teises teisipäevases kohtumises jätkus tiitlikaitsja Leicesteri võõrsilmängude mõõn - sel hooajal kaheksast võõrsil peetud kohtumisest vaid ühe (!) võitnud meeskond sai Bournemouthis 0:1 kaotuse.

Tabelis mängib Arsenali kaotus kõik trumbid kätte imeheas hoos olevale Chelseale, kel on homme võimalik oma edu liiga tipus kasvatada kuuepunktiliseks.