69-aastane Liverpooli legend on koroonaviirusega haiglas

 (1)
69-aastane Liverpooli legend on koroonaviirusega haiglas
Foto: AFP/SCANPIX

Endine Liverpooli peatreener Kenny Dalglish andis positiivse koroonaviiruseproovi.

69-aastane šotlane kirjutati viirushaiguse tunnustega haiglasse sisse kolmapäeval ning talle manustati veenisisest antibiootikumi. Küll aga pole tema elu otseselt ohus, teatas Reuters.

"Ta kasutab võimalust, et tänada suurepärast NHS (tervishoiuteenistus - toim) meeskonda, kelle pühendumus, julgus ja ohverdused on sel erakordsel ajal kogu riigi tähelepanu all," seisis Dalglishi esindajate avalduses.

"Ta palub, et neile antaks ruumi teha oma tööd sel väljakutseterohkel ajal ning et austataks ka tema enda pere privaatsust."

Dalglish on Liverpooliga võitnud mängijana kuus Inglismaa meistritiitlit ja kolm Euroopa karikat. Peatreenerina tõi ta klubile veel kolm meistritiitlit ning vedas 1994/1995 hooajal Premier League'i võiduni ka Blackburn Roversi.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)