KUULA | "Futboliit": Miks Eesti noortekoondised rahvusvahelisel tasemel hävivad? Kas meie kohtunikud väärivad viimasel nädalal saadud kriitikat?


Jalgpall U21 Eesti vs Hispaania
Jalgpall U21 Eesti vs HispaaniaFoto: Andres Putting

Delfi uus jalgpallipodcast "Futboliit" andis täna tuld Eesti jalgpallile. Küsisime miks meie noortekoondised rahvusvahelistel tasemel hävivad? Kas Eesti liiga kohtunikud väärivad viimasel nädalal saadud kriitikat? Kas Kersti Kaljulaidi silme all Narvas toimus rassismiskandaal või mitte?

Saatejuhtidel Rasmus Raidlal ja Raul Ojassaarel oli täna külas FC Flora abitreener Joel Indermitte, kes aitas kõike eelnevat lahti mõtestada.

Eelkõige keskendusime sedapuhku just Eesti noortekoondistele, kes sel aastal kamba peale 30 mängust vaid 3 võitnud on. Selle kõrval oleme teeninud 22 kaotust, väravate vahega 28:81. See kõik paneb küsima - miks meie noortekoondised isegi Luksemburgile vastu ei saa? Kas meie noormängijad on lihtsalt andetud/laisad või on probleem treeningtöös?

Kiires vaherubriigis tulid teemaks ka Eesti kohtunikud, kes viimasel nädalal kahelt Premium liiga treenerilt kõvasti kriitikat said. On säärane kriitika õigustatud või mitte?

Saate teises pooles rääkisime Meistrite liiga algusest ning jagasime Optibeti panustamissoovitusi.

Head kuulamist!

Futboliit (talgpall)