KUULA | "Futboliit": kas valimistel tuleks hakata Keskerakonda valima? Kaua võib Manchester Unitedi agoonia kesta?

 (4)
KUULA | "Futboliit": kas valimistel tuleks hakata Keskerakonda valima? Kaua võib Manchester Unitedi agoonia kesta?
Keskerakonna esimees Jüri Ratas ja Manchester Unitedi peatreener Jose MourinhoFoto: Karin Kaljuläte, Ekspress Meedia / Martin Rickett, PA Wire/PA Images/Scanpix, Kollaaž

Neljapäev on Delfi Spordis jalgpallipodcasti "Futboliidi" päev: tänases saates võtsid saatejuhid Raul Ojassaar ja Rasmus Raidla taas arutluse alla hetke kõige kuumemad jalgpalliteemad.

Saate esimeses osas vaadeldi põhjalikult Eesti jalgpallikoondise eelseisvaid mänge Soome ja Ungariga. Kas Rauno Sappinen on meie suur päästja ja lunastaja? Miks võib reedesest mängust A. Le Coq Arenal kujuneda Soome kodumäng ning miks tuleks eeldada soomlaste võitu?

Kiirete vaheteemade juures räägitakse Keskerakonna valimislubadusest Eesti jalgpallihallidega katta. Kas tegu on populismi või tõsise plaaniga? (alates 21:55)

Saate teises pooles võeti pikemalt arutluse alla hetkeolukord Manchester Unitedis. Miks on kunagine Inglismaa suurjõud sel hooajal sedavõrd nigelalt esinenud? Kaua võib Jose Mourinhot veel ametis näha ning kes oleksid tema potentsiaalsed asendajad? (alates 36:45)

Muidugi mõista ei puudu saate lõpust ka Optibeti panustamissoovitused - kusjuures seekord on Rahvuste liiga raames saadaval mõned tõeliselt head koefitsiendid, mida oleks lausa patt kasutamata jätta.

Seotud lood:

Head kuulamist!

Tee tutvust ka "Futboliidi" Facebooki leheküljega!

Futboliit (talgpall)