KUULA | "Futboliit": kas U17 EM Eestis ja suur EM-finaalturniir suvel jäävad üldse ära? Erinevad teooriad: mis saab edasi liigajalgpallist ja Meistrite liigast?


Augusti Bluusi Paf pall
KoroonajalgpallFoto: Hendrik Osula

Koroonaviiruse pandeemia tõttu on sisuliselt kogu Euroopa jalgpallis vajutatud pausinupule. Mis saab edasi?

Kas Eestisse kavandatud U17 EM-finaalturniir ning täiskasvanute EM-finaalturniir lükatakse edasi või jäävad need sootuks ära? Kas Meistrite liigas selgitatakse üldse tšempion välja? Kuidas selguvad meistrid, eurokohtade omanikud ja väljalangejad Euroopa suurliigades?

Kõige selle üle spekuleerivad Raul Ojassaar ja Joel Indermitte saates alates 15:35 - saate esimeses osas räägitakse veel nii-öelda normaalsusest ehk Meistrite liiga kaheksandikfinaalide kordusmatšidest.

Head kuulamist!

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)