Bundesligas kümnendal kohal asuva Mainzi väravad lõid Alexander Hack 30. ja Pablo De Blasis 40. minutil. Algkoosseisus alustanud Zenjov vahetati välja veerand tundi enne mängu lõppu.

Kõik kuus kohtumist kaotanud Gabala jäi C-alagrupis viimaseks. Grupi võitis Saint-Etienne 12 punktiga. Täna prantslastele 2:3 kaotanud Brüsseli Anderlecht oli 11 silmaga teine ja Mainz 9 punktiga kolmas.

Kolmandas eelringis Nõmme Kalju konkurentsist lülitanud Türgi klubi Ankara Osmanlispor võitis L-alagrupi hispaanlaste Villarreali ees. Türklased võitsid täna Zürichi 2:0 ja lõpetasid alagrupimängud 12 punktiga. Viimases voorus Bukaresti Steauat 2:1 võitnud Villarreal oli 9 silmaga teine.

Manchester United alistas täna Ukrainas kohaliku Luganski Zorja 2:0 ja lõpetas A-grupi teisena. Esikoha sai Fenerbahce, kes mängis üle Feyenoordi 1:0.