Wenger pärast 1:5 hävingut: ma ei mäleta, kas oleme kunagi kaitses nii kohutavalt mänginud

 (12)
Wenger pärast 1:5 hävingut: ma ei mäleta, kas oleme kunagi kaitses nii kohutavalt mänginud
Wenger pettunult omade mängu jälgimasFoto: AP, Scanpix

Eile jalgpalli Meistrite liigas Müncheni Bayernilt 1:5 keretäie saanud Londoni Arsenali peatreener Arsene Wenger oma hoolealustele mängujärgselt armu ei andnud.

"Esiteks tuleb Bayernile au anda. Sellest hoolimata tegime oma kaitsevigadega nende elu liialt lihtsaks," oli Wenger mängujärgselt pettunud.

"Olime kaitses kohutavad ja ei suutnud vastasega kuidagi sammu pidada. Naljakas on, et kui me rünnakutele läksime, olime alati ohtlikud, aga kui sa kaitsed niimoodi, ei olegi võimalik võita," jätkas prantslane kriitilisel noodil. "Mu mälu pole piisavalt hea, meenutamaks, kas me oleme kunagi veel halvemini kaitses mänginud, aga ka seekordne mäng kahtlemata minu mälusse positiivsete emotsioonidega ei jää."

Kuna Arsenali alagrupikaaslane Piraeuse Olympiakos võitis eile viimase hetke väravaga 2:1 Dinamo Zagrebit, lahutab Inglismaa tiimi edasipääsukohast juba kuus punkti. See tähendab, et viimased kaks alagrupimängu peavad nad kindlasti võitma, samal ajal lootes, et kreeklased punktilisa ei teeni.

"Meil on veel võimalus. See šanss on väike, aga ikkagi reaalne," ei tahtnud Wenger Arsenali edasipääsulootusi veel lõplikult maha matta.

Futboliit (talgpall)