Hispaania suurklubi väravad lõid 10. minutil Samuel Eto'o ja 70. minutil Lionel Messi.

Kolmandat korda Euroopa parimaks jalgpalliklubiks kroonitud Barcelona oli selles mängus Manchester Unitedist igati ja selgelt parem, eriti fantastilise mulje jättis nende võrratu söödumäng.

Barcelona mängumootoriks oli nende keskväljapaar Xavi ja Iniesta, kes on hetkel suure tõnäosusega maailma parimad poolkaitsjad.

Seega pole endiselt ükski klubi suutnud Meistrite liigat võita kahel aastal järjest.

Mängu käik:

2. poolaeg:

Lõpuvile! barcelona võitis 2:0 ja on meister!

Barca hoiab surmkindlalt edu ja söödab, muudkui söödab ja lükkab seda palli ning ManU-l pole vähimatki võimalust.

ManU meestel hakkab "katus sõitma" - Scholes sõidab jõhkralt sisse Busquetsile ja saab kollase.

Cristiano Ronaldo tõukab lahtise palli järele joostes Pujoli - kollane kaart. Xavi käib portugallast manitsemas.

Giggsi asendab Scholes ja Henry'd Keita.

Barca aga ründab edasi, Xavi söödule paneb pea ette Pujol, kuid pall maandub täpselt van der Sari süles.

Kohe järgmisel rünnakul oli ManU-l suurepärane võimalus kaotusseisu vähendada, ent esmalt jäi Giggsi löögile ette Tevez, sealt põrkus pall Cristiano Ronaldole, ent tema löögi tõrjus vastu rutanud Valdes.

Just siis, kui tundus, et ManU on rünnakulaine üles võtnud, salvab Barcelona. 70. minutil saab Xavi tsenderdada trahvikasti parema nurga juurest ja kastis sees on Messi täiesti vaba ja saatsi hirmkõrge hüppega palli võrku - 2:0!

Parki asendab Berbatov. Ferguson toob ründejõudu juurde. Loogiline.

Mõned minutid käis meeltu tormamine ühe värava alt teise alla. Lõpuks tõmbab pikema kõrre Barca, kuid Henry, kes seekord tõmbas "haneks" O'Shea, löögi van der Sar püüab.

ManU-l tekkis väike moment, pall põrkas Barca värava eest läbi, kuid Park pidanuks tubli pool meetrit pikem olema, et sellena küündida.

53. minutil lööb Xavi 18-lt meetrilt karistuslöögi - posti! ManU on väga õnnetu olemisega.

Minut hiljem kombineerisid oivalisetl Et'o ja Messi, kuid viimane ei ulatunud, kukkus ja laiutas nõutult käsi, nõudes penaltit.

49. minuti algul oli 2:0 väga lähedal - Henry mängis lõdvalt Ferdinandi üle, kuid tema lähilöök jäi nõrgaks ja pall tabas van der Sari.

ManU-s vahetus, Tevez asendas Andersoni.

1. poolaeg:

Hispaania klubi hoidis vaheajani ilusa söödumänguga initsiatiivi, ManU mehed ainult jooksid palli järgi. Wayne Rooney oli väga mureliku näoga. Barva poolel tegi eelkõige mängu briljantne Iniesta.

Barcelona domineerib ja ei anna ManU-le mingitki võimalust. Vaheajani seitse minutit.

Mäng jätkub Barcelona kerge initsiatiiviga, Xavi löök 27. minutil läheb ristnurgast pool meetrit mööda.

20. minutil lasi ManU Messil päris karistusala jooneni tulla, aga argentiinlase pomm läks napilt üle.

17. minutil sai ManU trahvilöögi 20-lt meetrilt, ent Giggs keerutas palli üle värava. Eelnevas olukorras sai Pique Cristiano Ronaldo mahatõmbamise eest kollase kaardi.

Pärast siiselastud väravat oli ManU paar minutit täiesti löödud,  muudkui kaotati palli.

Eto'o saab 9. minutil karistalasse söödu Iniestalt, mängib iluti üle Vidici ja saadab 7-lt meetrilt palli võrku, ehkki van der Sar saab näpud vahele.

ManU domineerib, põhiliselt pommitab Cristiano Ronaldo, kelle kauglöök vuhiseb postist paar meetrit mööda. Siis saab portugallane löögile trahvikastist, aga jälle posti kõrvalt mööda.

2. minut: ManU saab 32-lt meetrilt õiguse karistuslöögile, Cristiano Ronaldo terav löök põrkab maha enne Valdest, kes palli pudistab, kuid kaitsja jõuab palli napilt eenne Parki ära lüüa.

Meeskondade algkoosseisud:

Manchester United: Van der Sar, O'Shea, Vidic, Ferdinand, Evra, Carrick, Anderson, Giggs, Park, Ronaldo, Rooney.
Varus: Kuszczak, Berbatov, Nani, Scholes, Rafael, Evans, Tevez.

Barcelona: Valdes, Puyol, Toure, Pique, Sylvinho, Busquets, Iniesta, Xavi, Messi, Eto'o, Henry.
Varus: Pinto, Caceres, Gudjohnsen, Krkic, Keita, Rodriguez, Muniesa.