Avamängu Londonis 1:3 kaotanud Arsenal šokeeris Bayernit juba kolmandal minutil, kui Cazorla ja Walcotti eeltöö järel viis Olivier Giroud Inglismaa klubi 1:0 juhtima. 85. minutil lõi Laurent Koscielny nurgalöögi järel peaga ka Arsenali teise värava, kuid sellest jäi ikkagi väheks. Bayern pääses kerge ehmatusega ja jõudis tänu võõrsil löödud värava reeglile edasi. Kahe mängu kokkuvõttes jäi seis 3:3.

FC Malaga 2:0 võidumängus Porto vastu lõid hispaanlaste väravad Isco 43. ja Roque Santa Cruz 77. minutil. Korduskohtumisele 1:0 eduseisus tulnud Porto pidi teise poolaja vähemuses mängima, sest 47. minutil teenis Steven Defour punase kaardi.

Lisaks Bayernile ja Malagale jõudsid Meistrite liigas veerandfinaali FC Barcelona, Madridi Real, Torino Juventus, PSG, Dortmundi Borussia ja Galatasaray. Kaheksa parema hulgas on seega 3 Hispaania klubi, 2 klubi Saksamaalt ning üks Itaaliast, Prantsusmaalt ja Türgist. Inglismaa klubide jaoks on Meistrite liiga lõppenud.