Juventus asus tänu Paul Pogba välja võideldud penaltile 42. minutil 1:0 juhtima, kui löögi realiseeris Arturo Vidal. 52. minutil viigistas kohtumise Cristiano Ronaldo ning kaheksa minutit hiljem viis Gareth Bale hispaanlased juhtima. Juventuse viigivärava autoriks oli Fernando Llorente.

Õhtu suurima üllatuse valmistas Kopenhaagen, kes alistas kodus 1:0 Galatasaray.

Tiitlikaitsja Müncheni Bayern alistas Plženi Viktoria võõrsil kõigest 1:0. Mängu ainsa värava lõi vahetusmees Mario Mandzukici 65. minutil. Manchester City korraldas väravasaju, võites kodus Moskva CSKA 5:2. Kaks esimest väravat lõi Sergio Agüero, kübaratrikiga sai hakkama Alvaro Negredo.

Manchester United ei suutnud Real Sociedadi vastu enamat 0:0 viigist. Teisel poolajal eksis Robin van Persie penaltil. Ka teine sama grupi mäng, kus kohtusid Donetski Šahtar ja Leverkuseni Bayer, lõppes väravateta viigiga.

Olympiacos oli kodus 1:0 parem Benficast, samal ajal, kui PSG ei suutnud kodus enamat 1:1 viigist Anderlechtiga.