Bayerni ja Londoni Arsenali mäng algas tuliselt ning juba üheksandal minutil teenis Mesut Özil penalti, kui Jerome Boateng teda karistusalas reeglitevastaselt takistas. Ent Saksamaa koondislane ei suutnud penaltit realiseerida - hea tõrje tegi Manuel Neuer.

Mängu tuli otsustav pööre 38. minutil, kui Arsenali väravavaht Wojciech Szczęsny karistusalas Arjen Robbeni jalga riivas. Hollandlase meisterlik olukorra üledramatiseerimine tõi Bayernile penalti ning Szczesnyle punase kaardi - Arsenali väravasuule asus Lukasz Fabianski. Ent ka David Alaba ei suutnud penaltit realiseerida ning poolajale mindi 0:0 viigiseisul.

Teisel poolajal pani Bayern arvulises ülekaalus siiski paremuse maksma: Toni Kroos viis 54. minutil külalised juhtima, 88. minutil suurendas edu kaheväravaliseks vahetusmees Thomas Müller.

Madridi Atletico oli võõrsil Diego Costa 83. minuti väravast parem AC Milanist.

Korduskohtumised peetakse mõlemas paaris kahe nädala pärast, 11. märtsil.