Juba 85 sekundi järel Roberto Firmino väravast juhtima asunud ning esimese poole tunniga kolm väravat löönud Liverpooli kaitse hakkas teise poolaja keskel pisut lagunema - vasakkaitsja Alberto Moreno õuduste õhtu tulemusena lõi Sevilla tema otsesel süül kaks väravat järjest ning muutis esialgu lootusetuna näinud seisu Sevilla jaoks põnevaks. Moreno väljavahetamine muutis Liverpooli mängu pisut kindlamaks, kuid viigivärav siiski tuli - kolmandal üleminutil jäi Sevilla nurgalöögi ajal pall Liverpooli karistusalasse vabaks ning Guido Pizarro pani palli võrku.

Ragnar Klavan tegi kaasa kõik 90 minutit, saades oma ülesannetega üldjoontes hästi hakkama. Natuke võib nuriseda tema tegutsemise üle viimase värava olukorras - eestlane võitis küll nurgalöögi ajal esimese õhuvõitluse, kuid ei suutnud palli ohutsoonist välja klaarida.

Mängu tipphetked:

Teistes alagruppides kindlustas edasipääsu ja alagrupivõidu Portoga 1:1 viigi teinud Besiktas.