Prantsuse klubi alistas alagrupiturniiri eelviimases voorus Moskva Spartaki võõrsil 3:0, itaallaste Milan mängis 2:0 üle Auxerre'i.

AS Roma jalgpallimeeskond suutis E-alagrupis tagasi mängida kaheväravalise kaotusseisu ja võitis Müncheni Bayernit 3:2.

Mario Gomez viis Bayerni Itaalias 39. minutiks 2:0 juhtima. Roma võimas comeback algas teise poolaja alguses, kui sihile jõudis Marco Borriello. Viimase kümne minutiga tõid itaallastele võidu Daniele De Rossi ja Francesco Totti väravad.

Romale oli see väga tähtis võit, sest nüüd on neil viimase vooru eel 9 punkti ja kolm silma enam kui Baselil. Edasipääsu kindlustanud Bayernil on 12 punkti.

G-grupis kaotas Amsterdami Ajax alagrupi liidrile Madridi Realile koduväljakul koguni 0:4. Kaks väravat lõi Cristiano Ronaldo. Xabi Alonso ja Sergio Ramos oskasid seejuures lõpuminutitel punase kaardi teenida, saades mõlemad teise kollase kaardi.

Londoni Arsenal kaotas H-alagrupis Bragale 0:2 ja jagab enne viimast vooru Portugali klubiga 9 punktiga teist kohta. Liider on Donetski Šahtar 12 silmaga.