Veel mõned aastad tagasi Meistrite liigat valitsenud Itaalia suurklubi Milano Inter sai H-grupis kirja teise võidu. Koduväljakul alistati Belgradi FK Partizan. Võiduväravat tuli oodata kuni 88. minutini kui pinged võttis maha Rodrigo Palacio tabamus.

Sarnaselt Interile on H-grupis 7 punkti Kaasani Rubinil. Venemaa meeskond võitis samuti minimaalse paremusega 1:0 Aserbaidžaani PFK Neftši, kuid värav löödi ära juba 16. minutil.

Eriti mageda kaotuse pidi L-grupis vastu võtma rootslaste Helsingborg IF. Kohtumise esimesel üleminutil suutis kodumeeskond lüüa 1:1 viigivärava Bundesliga klubi Hannover 96 vastu, kuid kolmandal üleminutil lasti külalistel sisuliselt viimasest löögist skoorida ja võita 2:1.