Ronaldo viis Reali juhtima juba kolmandal minutil. Fernando Llorente viigistas kohtumise 22. minutil, kuid juba kuus minutit hiljem vilistas kohtunik Reali kasuks penalti, mille Ronaldo realiseeris.

Ülikindlad võidud võtsid Paris Saint-Germain, Müncheni Bayern ning Bayer Leverkusen.

PSG alistas Anderlechti tervelt 5:0. Neli tabamust sai kirja Zlatan Ibrahimovic, viienda lisas Edison Cavani.

Bayern oli samuti 5:0 üle Viktoria Plzenist. Kaks tabamust sai kirja Franck Ribery, ühe lisasid Bastian Schweinsteiger, Mario Götze ning David Alaba.

Leverkusen alistas Donetski Šahtari 4:0. Stefan Kiessling oli mängu parim kahe tabamusega.

Manchester United asus Real Sociedadi vastu juhtima juba 69. sekundil, kui omavärava sai kirja Inigo Martinez. Kohtumine lõppeski 1:0 seisul.