Levadia alustas järgmises koosseisus:

Väravavaht: Martin Kaalma
Kaitseliin (vasakult): Taijo Teniste, Igor Morozov, Andrei Kalimullin, Tihhon Šišov.

Mängu kulg:

Levadia on esimesed viis minutit edukalt vastu pannud. Mindud on võitlema, Sander Puri, Zelinski, Gussev niidavad vastaseid järgemööda.

Vastaste peatreener Rijkaard jättis esilagu pingile Brasiilia koondislase Elano ning austraallase Harry Kewelli.

Milan Baroš pääseb 8 minutil löögile, kuid põrutab mööda. Levadia on esimese ehmatuse üle elanud. Eelmises ringis purustas Galatasaray kodus Iisraeli klubi 6-0, juhtides 6. minutiks juba 2-0.

Levadia Meistrite Liiga turniirilt eemale tõrjunud Ungari klubi Debrecen on väga lähedal pääsule rahalaeva juurde ehk Meistrite Liiga alagrupiturniirile. Sofia Levski alistati esimeses play-off mängus võõrsil 2-1.

14.minutil teenis Levadia kohtumise esimese nurgalöögi! Valu punanahkadele!

20.minutil toimus vahetus Sander Puri välja - soomlane Tomi Saarelma sisse.

21.minutil Galatasaray ette 1-0. Värava autoriks Elevandiluuranniku koondise ründaja Kader Keita, kes mängib Galatasarays esimest hooaega. Eelnevalt 2 aastat Prantsusmaal Lyonis.

Pärast väravat on mäng rahunenud. 30.minutit mängitud.

Galatasaray kõrval teisedki Türgi klubid peavad täna Euroopa Liiga play-off mänge. Trabzonspor kaotas kodus 1-3 Toulouse´le, Sivasspor on koduväljakul 0-1 kaotusseisus Donetski Šahtari vastu. Fenerbahce võitis võõrsil kohtumises šveitslaste Sion´iga poolaja 1-0.

Levadia sai 39.minutil oma teise nurgalöögi. Eelnevalt pommitas väravat Kalimullin. Seis ikka 0-1.

Totaalset survet kodumeeskonnal pole. 41.minutil lööb Kaalma väravale Aydin Yilmaz.

Kõige hullem ikkagi sündis! Poolaja viimasel minutil lastakse endale veel lüüa, taas Keita 0-2. Kalimullin eksib kaitses.

2.poolaeg

51.minutil Baroš tegi Zelinskit ehk ronis suluseisu

53.minutil türklased teenivad nurgalöögi.

56.minutil Milan Baroš penaltist 3-0. Oma karistusalas tegi vea Taijo Teniste.

Galatasaray rünnakute laviin kestab. Järjepanu kontrollivad Kaalmat väravasuul Mustafa Sarp ja Baroš.

62.minutil tuleb vahetusest sisse endine Liverpooli ja Leeds Unitedi mängija Harry Kewell.

FC Flora eurosarjast välja tõrjunud taanlaste Brondby juhib kodus Berliini Herta vastu 2-1.

63.minutil Galatasaray´l nurgalöök.

68.minutil lööb Levadia väravale Arda Turan.

69.minutil hiljuti Brasiilia koondisega Eestis käinud Elano sisse ja Baroš välja. Levadia peatreener Igor Prins on seni teinud vaid ühe sunnitud vahetuse avapoolaja keskel, kui Sander Puri sai vigastada.

70.minutil Galatasaray järjekordne nurgalöök Kewelli esituses.

Türklaste Sivasspor sai kodus 0-3 sauna Šahtari käest.

73.minutil Eino Puri sisse ja Teniste puhkama.

78.minutil Kewell 4-0. Paljuks läheb. Praegu kestvatest mängudest juhib Lissaboni Benfica sama skooriga Ukraina klubi Poltava Vorskla vastu ja Zagrebi Dinamo loputab samuti 4-0 Edinburgi Hearts´i.

Brondby võitiski kodus Herta´t 2-1. Taanlastelt hea töö.

Nii kurb kui see ka pole siis 88.minutil 5-0. Omavärav Vitali Leitan´ilt.

Kohtumise üleaja minutitel on Levadial päris ohtlik rünnak, aga auväravat ei tule.