Liverpool alistas veerandfinaali korduskohtumises 4:1 Lissaboni Benfica. Avapoolajal lõid väravad Dirk Kuyt (27. minut) ja Lucas (34. minut), teisel poolajal oli kahel korral täpne Fernando Torres (59. ja 82. minut). Kahe mängu kokkuvõttes Liverpooli ülekaal 5:3.

Fulham alistas võõrsil 1:0 Wolfsburgi, kusjuures Bobby Zamora lõi kohtumise ainsa värava kohe esimesel minutil.  VIDEO  Kokkuvõttes Fulhami edunumbrid 3:1.

Madridi Atletico ja Valencia leppisid väravateta viigiga, mis viis edasi Atletico. Mäng rahumeelselt ei lõppenud, kuna kohtunik jättis Valencia kasuks määramata ilmselge penalti. Hamburg alistas võõrsil 3:1 Liege´i ning pääses samuti edasi. Hamburgi võidumängus lõi fantastilise värava Mladen Petric.  VIDEO